Aktuality k podzimnímu turnaji CS:GO - Split 2 2021

Ahoj trenéři!

Máme tu podzimní Split Sazka eLEAGUE a s ním i druhý turnaj pro CS:GO v Sazka Fantasy. Stále jsme v režimu Betaverze, potíží už by ale mělo být mnohem méně.

Oproti jarnímu turnaji tu je několik vylepšení:

  • body za killy sniperkou u Sniper specializace se snižují ze 4 na 3. *Důvodem je, že Snipera je snadné správně tipnout a zpravidla tato specializace tak získává nejvíce bodů v celém týmu.

  • zprovoznili jsme Party pro CS:GO!. Pozvěte své kámoše do party a sledujte přehledněji, jak si mezi sebou vedete! Party najdete v hlavním menu hry a uvnitř party je nutné si vytvořit miniligu pro CS:GO. Zatím jsme neměli možnost je jakkoliv vylepšit a jsou poněkud… zastaralé. Jejich vylepšení - pro všechny sporty - máme ale v plánu.

  • při stavbě týmu se nově u esportovců vlevo zobrazují body podle toho, jakou máte zvolenou specializaci.

image

  • u dohraných a vyhodnocených soutěží je možné si zobrazit seznam všech esportovců s body za danou specializaci. Tím se snadno dozvíte, kdo byl ve vyhodnocené soutěži/ligovém kole nejlepší na které pozici.

image

Další vylepšení možná přijdou příští rok. Bohužel, stejně jako u fotbalu se i u CS:GO potýkáme s problémem, že některé statistiky ze hry se těžko obstarávají. Např. granáty nebo damage. Proto je zatím v našem bodování nenajdete.

Své názory na hru a hlášení případných chyb můžete psát nejlépe na fantasy@sazka.cz, nebo i zde na diskuzi.

A o co budeme hrát?

V turnaji k podzimnímu splitu budeme hrát o 130.000 Kč! Z toho v každém kole se rozdá 9.100 Kč mezi ty nejlepší, a 10.000 Kč se rozdělí na konci turnaje. Celkově budou stovky výherců!

Novinkou je, že v každém kole navíc vylosujeme 6 výherců 500 Kč na portál Sazka.cz. Nezáleží, kolik získáte bodů. Abyste byli ve slosování, stačí splnit tyto podmínky:

Čím více kol budete aktivně sestavovat svůj tým, tím více máte šancí na výhru! Výherce slosování budeme oznamovat po každém kole. Pokud se nám to osvědčí u CS:GO, možná to zavedeme i u dalších turnajů.

Pokud jste pozapomněli, jak hrát Sazka Fantasy CS:GO, mrkněte do sekce Jak hrát. V příštích dnech se také můžete těšit na podcast, který se objeví i na našem YouTube.

Hodně štěstí ve hře!

4 Likes

Nejlepší by bylo, kdybyste tuhle hovadinu, co nemá se sportem nic společného, jednoduše zrušili. Kdybyste radš místo toho zařadili tenis.

Zde záznam včerejšího podcastu, pokud hledáte inspiraci pro stavění týmu:

Proběhl další podcast.

Výherci Fantasy Plus losování v prvním kole jsou:

lmazanec
stary15
Caafa
Laco
Petdob
Potisk

Gratulujeme! Pro účast ve slosování je potřeba mít členství Fantasy Plus a aktivně si udělat sestavu na dané kolo. Losujeme v každém kole po dohrání všech zápasů (včetně dohrávek).

Vyhodnocení prvního kola musí ještě počkat na opravení jedné chyby. Na losování to však nemá žádný vliv.

1 Like

Když tě to nebaví, tak to nehraj. jednoduchý :slight_smile:

1 Like

Proběhl další podcast, kde se můžete něco přiučit

Jak to bude s 2. kolom kde este nehrali entropiq a mam tam capsena ktoreho benchli?

1 Like

Zápas se dohraje a do Fantasy se započítá.

Capsen, když nebude hrát, nedostane žádné body :frowning: Tak to bohužel funguje. Je to jedna z věcí, co se mohou stát, že se posune termín zápasu a nějaký hráč je vyměněn.

Mám hráče Leckr a Ajtt, tak doufám že pak dostanou body :wink:

Stále čekáme na dohrání zápasu Entropiq - Esuba, proto není dohráno druhé kolo a nemůžeme tak ani losovat.

Třetí kolo však je dohráno celé, a tak jsme losovali náhodné výherce z řad členů Fantasy Plus. 500 Kč na svůj Sazka.cz účet vyhrávají:

ThePower10
maartygod
vmuller
benntly
KubavalesCZ
Barusee98

Gratulujeme!

Žádné kolo stále není vyhodnoceno (nenáhodné pořadí) - opravujeme jednu chybu s bodováním, bude to brzy.

Zítra v 18:00 další Podcast k našemu CSGO.

A to na Twitch

  1. a 3. kolo je vyhodnoceno.

  2. kolo ještě má jednu dohrávku.

2 Likes

Zdravím, názor na esport mám takový, že to sem prostě nepatří. Ale dal jsem tomu šanci a na dnešní kolo tam něco nasázel…tím že to opravdu vůbec nesleduju, budu mít asi hloupou otázku. To se je jako bude čekat na poslední zápas do 1.4.2022, nebo tam máte špatně datum?

4 Likes

Datum je špatně. Zápas se odehraje během října.

Na dohrávky v CSGO čekáme, neměly by trvat dlouho.

Dohrávka během října mi přijde i tak celkem pozdě. U fotbalu a hokeje se taky neřeší nějaké dohrávky. Nebylo by lepší dávat do určitého kola jenom zápasy které se hrají během víkendu, nebo max během jednoho týdne??? Esport opravdu nesleduji, ale čekat na dohrávku měsíc je divné

Pokud se o té dohrávce bude vědět předem (někdy se to ví až pár dní před víkendem), zamyslíme se nad tím.

Dohrávky jsou způsobeny tím, že tým postoupil v zahraniční lize.

Ve 2. kole je jedna chyba, kterou řešíme, poté bude vyhodnoceno a vylosováno.

Dohrávky pro 4. a 5. kolo proběhnou v pátek - Páteční nálož SINNERS v Sazka eLEAGUE! Nejprve je v dohrávkách vyzve eSuba, poté Entropiq Prague | Sazka Esport BETA

  1. kolo by se mělo v neděli odehrát celé :slight_smile:
1 Like
  1. kolo je nyní opraveno.

Dnes se dohrává 4. a 5. kolo.

Počkáme ještě do pondělí, zda se neobjeví nějaký problém s výsledky (kdyžtak pište), a pak tato kola vyhodnotíme a vylosujeme náhodné výherce.

Připomínám - abyste byli zařazeni do slosování, musíte mít na dané kolo hotovou sestavu a mít členství Fantasy Plus (je zdarma).

1 Like