Aktivní parta

Zdravím všechny,
po dlouhé době jsem nakoukl na fantasy a zjistil jsem, že mne to začlo nějak bavit :slight_smile: Jako velice soutěživý člověk, bych rád našel partu (nebo i více?), kde bych mohl porovnat své trenérské “skilly” :smiley: V samotném seznamu se ale ztrácím a najít tam tu správnou je asi nadlidský úkol :smiley: Mám jen dvě podmínky - parta musí být aktivní a nevěnovat se jen probíhajícímu MS v hokeji :wink: Jsou tu takové? Má aktivita je samozřejmostí :wink:

Parta All fantasy Leagues te ráda přivítá. Hrajeme vše a jsme ve všech soutěžích part.

2 Likes

Paret jsou stovky.Kazda se specializuje jen na neco ale ve valne vetsine se hraje vse.Ted M.S. v hokeji hraje pres 10 000 hracu.Zadej party-4 odkaz seshora a za pul dne si urcite vybreres.Muzes byt az v 15 partach,…takze muzes porovnavat sve znalosti s hodne hracema.

Seriously? O seznamu vím a představ si, že o počtu hráčů v MS turnaji taky, ale díky :smiley: A co si vyberu? Z toho seznamu nepoznáš, zda je parta aktivní ani nic jiného…Není možné ani filtrovat či seznam seřadit, v podstatě k ničemu seznam alespoň z mého pohledu :smiley: Možná proto píšeš “za půl dne”, ale přeci nebudu žádat o vstup do náhodných part a nebo vstupovat do otevřených a zjišťovat, zda jsou aktivní…To je nesmysl, proto se ptám zde…Aktivní parta doplňující své řady se určitě ozve…

No,party kde hraje 30 lidi je hodne a neprijimaji.To jak rikas,vstoupit kouknout je zdlouhave.Dobra je Liga blaznu-vedouci Pirates-tam se hraje sice jen nas hokej a Premier-ale ma nas tam cca 150 hracu v 6 ligach.Stara se o to hodne vydava zebricky,…-Je to na tobe,.Muzes jit i k Defenderovi,ja tam jsem taky a celkem nam jde Premier,tam se hraje vsechno,co je v nabidce,.-

jj díky za tip :wink: A u defendera už jsem :smiley:

Požádej o vstup do party Zlotřilí vetřelci, myslím, že se tě majordomus Marek ujme.

2 Likes

Pokud máš zájem, přidej se k nám do SKIMB. MS v hokeji sice nehrajeme, ptž jsem na dovče a buď se tomu věnuji na 100% anebo to nedělám. Jinak je naší doménou český fotbal a hokej. Vyžaduji pravidelné hraní, jinak hráče vyhodím. Baví mě soutěže minilig, takže pokud jsi dobrý rádi vezmeme mezi sebe. A aktuálně jsme na lichém čísle, proto nabízím 1 volné místo.

2 Likes