Ajax je v semifinále

Tak nevím, kdo jste sledovali Ajax, ale takovejhle totální fotbal jsem dloooouho neviděl. Neuvěřitelný!

3 Likes

A pak má člověk mít rád fantasy … :smile: Postaví to na Juve, ale fandí Ajaxu… A pak si vyber za stavu 1;1 …

2 Likes

Opravdu neskutečnej výkon! Je otázka, kam až to s toudle fazonou může dojít. Nicméně potenciální semifinále Ajax-City by s tím, jak nesmírně útočné jsou oba týmy, mohlo být opravdu perfektní :slight_smile:

1 Like

Ne, ne, ne, ne, ne, vůbec ne. Do semifinále postouupí Tottenham a basta. Tady není o čem :smiley:

no, obávám se, že dneska to slepičáci nedají :slight_smile: každopádně finále Ajax - Liverpool si nechám líbit rozhodně :slight_smile:

No, lenze to sa konat nebude. Liverpool sa cez Barcu urcite nedostane. :wink:

oba zápasy 2:2 a penalty zmáknou lépe Reds :stuck_out_tongue: :beer:

Liverpool ani dokopy neda 2 goly, nie to este v oboch zapasoch. :stuck_out_tongue_winking_eye: :joy:

Van Dijk vymaže celej útok Barcelony a my budeme volat : Leo, kdejsi? :slight_smile:

Vcerajsi zapas si asi nevidel, co ? To bola priprava na Liverpool a na koci to bola takmer exibicia. Rovnako tak spominany Leo je najlepsim strelcom doterajsej Ligy Majstrov a v boji o zlatu kopacku ma 6 golov naskok pred 2. Mbappem. Cize jeho nejaky Van Dijk len tak nevymaze. :smiley: :beer:

neviděl, koukal jsem se na opravdovej totální fotbal v podání Ajaxu :beer:

Tak potom budes prekvapeny, co s nimi Messi narobi. :sunglasses:

City - Tottenham 1:2 :smiley:

Tak v Manchesteru se prodlužovat nebude … Sonaldo!!!

V 11. minute 2:2 neskutocne :smile: :star_struck:

1 Like

Tohle ale fakt už není vtipné…

no tohle je neuvěřitelná házená :slight_smile:

1 Like

Zatím dobrý, my ještě nemusíme a pokud City budou hrát na centry na Khuna, tak jsem poměrně v klidu…

Slepice jdou dal, aspoň muže Ajax nasadit Béčko :grin::joy:

Hoši, já už jsem viděl koně blít a stíhačku couvat, ale aby Cakir pískal rovinu, tak to jsem neviděl…

1 Like